Çankaya İlkokulu Ön Kayıt ve Aday Öğrenci Kabul Süreci

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları; her öğrencisiyle birebir ilgilenen, okul-öğrenci iletişiminin kuvvetli olduğu, başarı odaklı bir kurumdur.Eğitim programımız, öğrencilerimizin tüm gelişim alanlarının (bilişsel, sosyal, duyuşsal, psikomotor ve dil) desteklenmesini sağlar.

İlkokumuz ÇANKAYA semtinde yer alan; 4-5 yaş Anaokulu ve İlkokul 1,2,3 ve 4.sınıf öğrencilerinin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış binasında eğitim vermektedir.Nesibe Aydın Okulları, aynı zamanda bir "IB (Uluslararası Bakalorya)" Dünya Okuludur ve "Cambridge Okulu" olarak İngilizce derslerinde "Cambridge Okullarının Programı" uygulanmaktadır. Anaokullarımızda ve ilkokullarımızda yapılan PYP çalışmalarıyla, Lisemizde uygulanan Uluslararası Bakalorya Diploma Programı’nın (IB DP) alt yapısı oluşturulmaktadır.

2013 yılında faaliyete giren Çankaya Anaokulumuz, 2018 Eylül ayından itibaren, 4 yaş anaokulu grubundan 4. sınıf ilkokul öğrencilerine kadar hizmet veren bir yapıya dönüşecektir. Anaokulumuzun mevcut binasının yanında bulunan parsel üzerinde yapılacak yeni binada, mimari çalışmalar tamamlanmış olup, yaz aylarında inşaatına başlanmıştır.

Anasınıfı (4 ve 5 Yaş) gruplarına, İlkokul 1, 2 ve 3.sınıflarına ön görüşme ile kontenjan dahilinde, öğrenci alınır.

Ön görüşmelerimiz her eğitim-öğretim yılının Şubat ayında başlar.

İlkokul (4.sınıf olacaklar) için 18 MART 2018 PAZAR günü yapılan sınavla; kontenjan dahilinde, öğrenci alınacaktır.

İlkokul 4.sınıflar tanıtım seminerimiz, sınav günü ( 18 Mart Pazar) Gölbaşı Kampüsümüzde yapılmıştır.

Detaylı bilgi edinmek ya da görüşme randevusu almak için (0 312 498 24 24) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Roze Martin Caddesi (Rabindranath Caddesi) 719.sok. No:2 Yıldız,Çankaya / Ankara
HARİTADAKİ YERİMİZ