+90 850 733 1984                TR

2020 LCM Sınav Başvurularımız Başlamıştır.

 Nesibe Aydın Sanat Akademisi, LCM’ in Türkiye’deki sınav merkezidir. İngiltere’ den gelen jüri üyeleri, her yıl sınav merkezimizde sertifika ve diploma sınavlarını yapmaktadır.  LCM programı her seviyeden adayın tüm Dünya’ da geçerliliği olan bir belgeye sahip olmasını sağlamaktadır. Adayların sınavlarda elde edecekleri başarılar eğitim hayatlarında büyük önem arz etmektedir. Nesibe Aydın Sanat Akademisi LCM eğitimi...
Devamı

Asena Melikoğlu ile KLASİK BALE derslerimiz başlıyor!

Usta eğitmenimiz Asena Melikoğlu ile KLASİK BALE derslerimiz başlıyor! 5 yaş ve üstü tüm çocukları bekliyoruz. Detaylı bilgi için formu doldurabilir ya da 490 98 80’i arayabilirsiniz. Kayıt Formu için Tıklayınız.

Ressam Murat Akçaoğlu ile SERAMİK ve İLERİ RESİM dersleri başlıyor!

Ressam Murat Akçaoğlu ile SERAMİK ve İLERİ RESİM dersleri başlıyor! Detaylı bilgi için formu doldurabilir ya da 490 98 80’i arayabilirsiniz. Kayıt Formu için Tıklayınız.

Özgür Sarı ile MÜZİK TEKNOLOJİLERİ dersleri başlıyor!

Özgür Sarı ile MÜZİK TEKNOLOJİLERİ dersleri başlıyor! Elektronik müzik ve kayıt teknolojilerine ilgi duyan tüm gençleri bekliyoruz. Detaylı bilgi için formu doldurabilir ya da 490 98 80’i arayabilirsiniz. Kayıt Formu için Tıklayınız.

MÜZİKAL ve ÇOCUK KOROSU seçmelerimize, her yaştan çocuk ve gençleri bekliyoruz.

7-8 Eylül tarihlerinde MÜZİKAL ve ÇOCUK KOROSU seçmelerimize, her yaştan çocuk ve gençleri bekliyoruz. Detaylı bilgi için formu doldurabilir ya da 490 98 80’i arayabilirsiniz. Kayıt Formu için Tıklayınız.