NESİBE AYDIN Ankara - Gölbaşı Kampüsü KAMPÜSÜ Nesibe Aydın Educational Institutions

+90 850 733 1984                EN

Başarılı okul Kocaeli

KONYA KAMPÜSÜMÜZ PYP AKREDİTASYONU ALDI.
Nesibe Aydın Konya Okulları, IB-PYP akreditasyon sürecini başarıyla tamamlayarak, Konya’nın ilk ve tek Dünya Okulu olmuştur. Bu güzel başarından dolayı, Konya kurucularımızı, yöneticilerimizi, uzmanlarımızı, öğretmenlerimizi ve onlardan desteğini esirgemeyen merkez ekibimizi gönülden kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. Yönetim Kurulu
Kurumsal 23 / 06 / 2021
BAŞARILI BİR GELECEK İÇİN DOĞRU OKUL SEÇİMİ
Kurucumuz Sn. Nesibe Aydın Hocamızın katılımıyla, "BAŞARILI BİR GELECEK İÇİN DOĞRU OKUL SEÇİMİ"  konulu veli-öğrenci seminerimiz 25 Haziran Cuma günü saat 20.00 da ONLINE olarak yapılacaktır. 2021-2022 eğitim döneminde yeni kampüsüne kavuşacak olan Kocaeli Okullarımızın düzenlediği seminerimize tüm veli ve öğrencilerimizi bekliyoruz. ONLINE KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.
Kurumsal 20 / 06 / 2021
ZEKA VE AKIL OYUNLARI YARIŞMASI
  • Yarışma 23 Haziran 2021 tarihinde yapılacaktır.
  • Yarışmada toplam 10 soru vardır ve her soru 10 puan değerindedir.
  • Her sorunun cevaplanarak gönderilme süresi 4 dakikadır.
  • Her sorudan sonra 90 saniye Jüri tarafından cevaplama ve yorumlama yapılacaktır.
  • Yarışmacılar, https://onkayit.nesibeaydin.k12.tr/ sayfasından başvuru oluşturabililer. Cevaplarını ise https://naoyarisma.com/ internet sitesinden ve 532 646 17 87 nu...
    Devamı
    Kurumsal 11 / 06 / 2021
NESİBE AYDIN OKULLARINDAN LİSELERE GEÇİŞ SINAVIYLA İLGİLİ İLK YORUMLAR
NESİBE AYDIN OKULLARINDAN LİSELERE GEÇİŞ SINAVIYLA İLGİLİ İLK YORUMLAR Milyonlarca öğrencinin daha iyi bir lise eğitimi almak için ter döktüğü Liselere Geçiş Sınavı (LGS) bugün yapıldı. 37 yıllık eğitim tecrübesi ve uyguladığı “dershane+okul” eğitim modeli ile eğitimin öncü markası olan Nesibe Aydın Okulları Eğitim Uzmanları, sınavla ilgili yaptıkları ilk değerlendirmede, 2021 LGS’nin 8.sınıf müfredatına uygun ve MEB’in y...
Devamı
Kurumsal 06 / 06 / 2021
LGS'ye 5 Gün Kala Sınav Kazandıran Tüyolar
LGS’ye 5 Gün Kala Nesibe Aydın Okullarından Tüyolar Milyonlarca öğrencinin daha iyi bir lise eğitimi almak için ter dökeceği Liselere Geçiş Sınavı öncesinde, 36 yıllık tecrübesi ve uyguladığı dershane+okul eğitim modeli ile eğitimin öncü markası olan Nesibe Aydın Okulları Eğitim Uzmanları, öğrenci ve velilere tavsiyelerde bulundu. Öğrencilerin, hedeflerine ulaşmaları için en önemli unsurun sınav motivasyonlarını kaybetmemeleri olduğunun altı...
Devamı
Kurumsal 31 / 05 / 2021
IB Kabulleri
Dünyanın dört bir köşesine kıvılcım olarak göndereceğimiz 2021 IBDP Mezunlarımız, ülkelerini aydınlatmak için birer meşale olarak geri dönecekler! Sizinle gurur duyuyoruz gençler!
Kurumsal 25 / 05 / 2021
Matematik Yarışması
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın 102.yılına özel olarak düzenlenen Genç Olimpiyatçılar Matematik Yarışmasına katılan tüm öğrencilerimizi kutluyor; yarışmada ilk 3'e girerek Aydın Yayınlarından Kitap Seti kazanan öğrencilerimizin başarılarının devamını diliyoruz.
Kurumsal 25 / 05 / 2021
IBDP Grup 4 Sunumları
11. sınıf IB DP öğrencilerimiz, program gerekliliklerinden olan Grup 4 Projelerini IGCSE ve IB grup arkadaşlarına sunacaklar. Grup 4 Projesi, IB DP Fen Bilimleri alanından Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerini aynı çatı altında toplayan projedir. Projede öğrenciler, seçtikleri konu üzerinde gruplarıyla çalışırlar. Her grubun içerisinde Fizik, Kimya ve Biyoloji alanlarından öğrenciler olur. Gruplardaki öğrenciler, kendi alanlarında yaptıkları çalışmalarını belirlen...
Devamı
Kurumsal 25 / 05 / 2021
Ağaç Dikme Etkinliği
Ana sınıfı 5 yaş grubu öğrencilerimiz, Gezegeni Paylaşma teması kapsamında “Bitkiler ile İnsanlar Etkileşim İçindedirler” ana fikrinden yola çıkarak hazırladıkları afiş ve pankartlarla kampüs bahçelerimizde Tema Vakfı Gölbaşı İlçe sorumlusu Dr. Deniz Acaray ile meşe palamudu dikme etkinliği gerçekleştirecekler.
Kurumsal 25 / 05 / 2021
İspanyolca Video Yarışması
Türkiye genelinde düzenlenen İspanyolca video yarışmasında 1. olan Yıldızlar Kampüsü 6.sınıf öğrencimiz Rüya Ayazma'yı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Kurumsal 20 / 05 / 2021
Üniversite Sizi Seçmesin, Siz Üniversitenizi Seçin!
Kurucumuz Sn.Nesibe Aydın ve Lise koordinatör zümre başkanlarımızın katılımlarıyla, 2021-2022 doneminde 9,10,11 ve 12.sınıf olacak aday öğrencilerimizin velilerine yönelik seminer yapılacaktır. Seminer ortaokullarımızdaki eğitim-öğretim ve yıl sonu sınavlarımız hakkında detaylı bilgiler verilecektir. SEMİNERE KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Kurumsal 20 / 05 / 2021
Liseli Olmak!
2021 - 2022 Öğretim Yılında liseli olacak öğrenci ve velilerimizle ZOOM'da buluşuyoruz. Lisede hangi dersleri okuyacağız? Lise Yabancı Dil öğrenimi nasıl oluyor? Kulüplerimiz olacak mı? Üniversite sınavlarına nasıl hazırlanacağız? gibi soruların yanıtlarını vermek için Bilim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Erten Gökçe ve Liseler Koordinatörümüz Emel Sürücü “Liseli Olmak” konulu canlı seminerde bir araya geliyor. .sınıf öğrenci ve veliler...
Devamı
Kurumsal 18 / 05 / 2021
Sorumlu Tüketim ve Üretim
Gezegeni Paylaşma teması Sergi Ünitesi kapsamında, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarından "Açlığa Son" maddesini sorgulayan 4. sınıf öğrencilerimiz, Dr. Öğr. Üyesi Akif Altınbıçak ile buluşuyor. Öğrencilerimiz, portal sistemimizdeki özel bağlantılardan söyleşiye katılabilirler.
Kurumsal 11 / 05 / 2021
Sorumlu Tüketim ve Üretim
Gezegeni Paylaşma teması Sergi Ünitesi kapsamında, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarından “Sorumlu Üretim ve Tüketim” maddesini sorgulayan 4. sınıf öğrencilerimiz, Tarım ve Orman Bakanlığı Organik Tarım Koordinatörü Ebru Çelik ile buluşuyor. Öğrencilerimiz, portal sistemimizdeki özel bağlantılardan söyleşiye doğrudan katılabilirler.
Kurumsal 10 / 05 / 2021
Başarıya Giden Yol Engel Tanımaz
Beden Eğitimi Öğretmenimiz, İşitme Engelliler Kadın Basket A milli Takımı Antrenörü Gaye Cilvezoğlu, İşitme Engelliler Kadın Basket A milli Takımı Kaptanı Ecrin Köse ve Milli Takım Tercümanı Ahmet Yavuz “Başarıya Giden Yol Engel Tanımaz” konulu canlı seminerde bir araya geliyor. Tüm öğrenci ve velilerimiz, portal sistemimizdeki özel bağlantılardan seminere doğrudan katılabilirler.
Kurumsal 08 / 05 / 2021
Aşı Sürecimiz
İlkokul 4. Sınıflarımızın Sergi Ünitesi olan Gezegeni Paylaşma Teması kapsamında sürecimiz, Hacettepe Üniversitesi Aşı Birimi Sorumlusu Doç. Dr. Sezer Akay söyleşisi ile devam ediyor. Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarından “Sağlıklı Bireyler” maddesini sorgulayan öğrencilerimiz moderatörlüğünde gerçekleşecek programımıza tüm ilkokul öğrencilerimiz ve velilerimiz, portal sistemimizdeki özel bağlantılardan doğrudan katılabilirler.
Kurumsal 08 / 05 / 2021
Su Elçileri Buluşuyor
PYP eğitimlerine Gezegeni Paylaşma teması Sergi Ünitesi kapsamında, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarından “Temiz Su ve Sanitasyon “ maddesini sorgulayarak devam eden Gölbaşı ve Ümitköy Kampüsü 4. sınıf öğrencilerimiz, Su Elçileri Derneği Başkanı Sayın Özgür Aydıncak ile buluşuyor. Öğrencilerimiz portal sistemimizdeki özel bağlantılardan seminere doğrudan katılabilirler.
Kurumsal 07 / 05 / 2021
London School of Music Sertifika ve Diploma programları
Tüm dünyada geçerliliğe sahip ve her yaştan katılıma açık olan London School of Music Sertifika ve Diploma programları hakkında bilgi vermek için Sanat Akademisi Müdürümüz Semra Kondal ile LCME Eğitim Uzmanı Dr. June Fileti online seminerde bir araya geliyor. Tüm öğrenci ve velilerimiz, portal sistemimizdeki özel bağlantılardan seminere doğrudan katılabilirler.
Kurumsal 07 / 05 / 2021
Ortaokullu Olmak!
Bilim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. Erten Gökçe ve Ortaokullar Koordinatörümüz Kadir Bayşu “Ortaokullu Olmak” konulu canlı seminerde bir araya geliyor. 4.sınıf velilerimiz, portal sistemimizdeki özel bağlantılardan seminere doğrudan katılabilirler.
Kurumsal 05 / 05 / 2021
Fransızca DELF Sonuçları
Uzaktan eğitim sürecinin tüm zorluklarına rağmen çalışmalarını aksatmayarak Fransızca dinleme, okuma, yazma ve konuşma alanlarındaki yeterliliğini ölçen uluslararası DELF sınavında, ömür boyu geçerliliğe sahip diploma alma hakkı kazanan öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Kurumsal 04 / 05 / 2021