14 Ocak 2017 Nesibe Aydın Dans Sporu Kupası

                                                                                         DUYURU!

14 Ocak Cumartesi günü, 08.00 - 22.00 saatleri arasında Gölbaşı Kampüsümüzde yapılacak olan Sportif Salon Dansları TÜRKİYE ŞAMPİYONASI için, her türlü GÜVENLİK ÖNLEMLERİ,  Emniyet Müdürlüğünün de verdiği destekle alınmıştır. Bu nedenle, okulumuza girişler sadece, E BLOK veli girişinden yapılacaktır. Dans sevenleri, bu görsel şölene bekliyoruz. 

DANS SPORU KUPASI AFİŞ

 

Dans Sporu sanatı ve sporu bir araya getiren an nadide branşlardan biridir. Müzik, dünya dansları ve harika bir şovun ortaya çıktığı bu eşsiz etkinliğe Nesibe Aydın Ailesi olarak ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz. Bu yıl 2.sini düzenlediğimiz Türkiye Dans Sporları Federasyonu Ulusal Sıralama Yarışması ve Kulüpler Arası Sıralama Yarışması’na tüm sanat severleri bekliyoruz.

Yarışma cumartesi gününün ilk saatlerinden itibaren www.danssporu.info sitesinden CANLI YAYIN yapılacaktır!

GALA PROGRAMI 17:30

ULAŞIM:

Nesibe Aydın Gölbaşı Kampüsüne ulaşım için gün içerisinde aşağıdaki noktalardan servisler kalkacaktır. Servis kullanımı için isim ve telefon numaranız ile Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine bilgilendirme maili atmanız gerekmektedir.

ULAŞIM için Servis Saatleri! Kızılay-Gölbaşı 7:30 / 13:00 saatlerinde Kızılay Kumrular Sok. Peynirci önü

Gölbaşı-Kızılay 13:15 / 15:15 / 22:00

 yarisma programi 868x1024

 

Yazdıre-Posta