nefes

Okulumuz müzik orkestrası "Nefes"in katıldığı Vodafone Freezone Liseler arası müzik yarışmasında final yarışı için oylarınıza ihtiyacımız var.

http://www.liseninyildizi.com/Detail.aspx?ContesterID=215  adresinden oylarınızı bekliyoruz.

Nesibe Aydın Ailesine Hoşgeldiniz!

Yayınlanma KURUMSAL.

BAŞVURUDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLARI OKUYUN!

 İŞ BAŞVURUNUZU GÖNDERİN!

 01 okul lise on

Geleceği aydınlatmak sizin elinizde…
Nesibe Aydın Eğitim Kurumları, ülkemizin “uluslararası standartlarda en iyi eğitim veren kurumu olma” yönündeki hedefine doğru hızla ilerlemekte ve bu doğrultuda, çalışanlarından aldığı desteğe büyük önem vermektedir. Nesibe Aydın Eğitim Kurumları, bugünkü başarısını; üstlendiği büyük sorumluluğu, en alt kademeden, en üst kademeye kadar tüm çalışanları ile paylaşarak, klasik çalışma hayatı kalıplarının dışına çıkan, üst düzey bir dayanışma, özveri ve ekip ruhu ile eğitim öğretim faaliyetlerini yürütmesine borçludur.

 

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları olarak insan kaynakları politikamız, kurumun plan ve hedefleri doğrultusunda insan gücü ihtiyacını karşılamak, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini ve devamlılığını sağlamaktır. Kurumumuz, bilimsel düşüncenin gücüne inanan, dinamik, yaratıcı, kendini sürekli geliştiren ve yenileyen insan kaynağını istihdam etmeyi ilke edinmiştir.

 

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirerek, potansiyellerini ortaya çıkarmak ve sürekli üstün performans göstermelerini sağlamak için her türlü fırsatı yaratır. Çalışanlarımızın, motivasyonlarını ve kuruma bağlılıklarını ön planda tutmak, bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için gerekli imkanları sağlamak, çalışanlar arasında fırsat eşitliği yaratmak, şeffaf ve açık bir yönetim politikası izlemek, çalışanların maddi ve manevi haklarının korunmasını gözetmek insan kaynakları politikamızın vazgeçilmez ilkeleridir.

BAŞVURUDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLARI OKUYUN!

 İŞ BAŞVURUNUZU GÖNDERİN!