Anasayfa Geleceği Gören Dürbünüm Olsa

1.ve 2. sınıf kategori

 “Geleceği Gören Dürbünüm Olsa” resim yarışması jürisi 12 Nisan 2019 tarihinde saat 09:00 da Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı merkez kampüsünde toplanarak aşağıda 1.2. sınıf  ilk 20 derece sergileme, ilk 10 derece ödül  ve ilk üç kazanan sıralı isim listesini belirlemiştir.

  1. DEFNE ŞİMAL- 1. SINIF-ÇANAKKALE
  2. TUĞSEM TAŞKIRAN- 2. SINIF- İZMİR
  3. İREM ÖZEN-2. SINIF- TRABZON
  4. EMRE HOCAOĞLU- 1. SINIF- İZMİR
  5. ESİLA ES- 2. SINIF- SAKARYA
  6. MERT BALIKÇI- 2. SINIF-İZMİR
  7. İDİL TURHAN- 1. SINIF- ERZİNCAN
  8. ECE AKÜZÜM-1. SINIF-İZMİR
  9. ZEYNEP DURU GÜRKAN-1. SINIF- İZMİR
  10. ÖZGE ÖZDEMİR-1. SINIF-KONYA

SERGİLEME

  1. İPEK METE-2. SINIF-RİZE
  2. GÜLCE MAĞAT-2. SINIF-RİZE
  3. BÜŞRA GÖKMEN-1. SINIF-SAKARYA
  4. MİRA OĞUZ-2. SINIF-ANKARA
  5. DENİZ NAZ KALMIŞ-1. SINIF-KOCAELİ
  6. FIRAT YAĞIZ ELÇELİK-1. SINIF –KAYSERİ
  7. SELİN EROL-1. SINIF- İZMİR
  8. ZEYNEP ÖZÜM BAŞTÜRK-2. SINIF-MERSİN
  9. AYŞE EZGİ DENİZ-2. SINIF-İSTANBUL
  10. HAYAT MERCAN KIZILKAN-2. SINIF-İZMİR

3. ve .4. sınıf kategori

 “Geleceği Gören Dürbünüm Olsa” resim yarışması jürisi 12 Nisan 2019 tarihinde saat 09:00 da Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı merkez kampüsünde toplanarak aşağıda 3.4. sınıf  ilk 20 derece sergileme, ilk 10 derece ödül  ve ilk üç kazanan sıralı isim listesini belirlemiştir.

  1. MARYAM QUSAY SHIHAB ALDAYYENİ-4. SINIF-AMASYA
  2. AYDA ALDEMİR-3. SINIF –İZMİR
  3. EBRAR ACAR-4. SINIF-ELAZIĞ
  4. SELİNAY SEYİS-4. SINIF- RİZE
  5. BÜŞRA DURSUN-3. SINIF-BOLU
  6. SUDE KAPLAN-3. SINIF-SAKARYA
  7. BEYZA YALÇIN-4. SINIF-SAKARYA
  8. ASRIN BELET-4. SINIF-İZMİR
  9. ASLI CEREN SAZLI-4. SINIF-ANTALYA
  10. KUTAY SAĞIROĞLU-4. SINIF-BURSA

SERGİLEME

  1. YASMİN AKDEMİR-3. SINIF-İZMİR
  2. MELİKE VENKLİOĞLU-3. SINIF-İSTANBUL
  3. CANSU ÇAPAR-3. SINIF-İZMİR
  4. LARA-TURAN-3. SINIF-İZMİR
  5. DEFNE ENEZ-3. SINIF-İZMİR
  6. DURU NAZ YILDIZ-3. SINIF-SAKARYA
  7. AYŞENAZ DEMİRTAŞ-3. SINIF-SAKARYA
  8. ELİNİ İPEK TAŞARSLAN-4. SINIF-AMASYA
  9. YİĞİT EFE YILDIZ-4. SINIF-BURSA
  10. ECRİN NİL AKYÜZ-4. SINIF-RİZE

 

15 Nisan 2019 Pazartesi

İlgili Haberler